PŁATNOŚCI

 

Oferujemy trzy formy płatności za zamówiony towar:

  1. Pobranie ? jeśli zdecydujesz się tę formę zapłaty, przygotuj odliczoną kwotę za zamówienie i przekaż ją kurierowi FedEx, podczas doręczenia. Pieniądze trafią na nasze konto w ciągu kilku dni. Przypominamy, iż ta forma zapłaty dostępna jest tylko przy wyborze dostawy realizowanej przez firmę kurierską FedEx.
  2. Przelew ? Wybierając tę formę zapłaty prosimy przelać wyznaczoną kwotę na nasze konto. Bardzo ważne jest by w tytule przelewu koniecznie wpisać numer zamówienia, imię i nazwisko, tak byśmy mogli zidentyfikować wpłatę i sprawnie zrealizować zamówienie. Czas zaksięgowania wpłaty - w zależności od banku - może wynieść do 3 dni roboczych. Numer konta, na które należy dokonywać wpłat:

F.H. Bobas

ul. Niemodlińska 107, Chróścina Opolska 46-073

26 1090 1649 0000 0001 2356 4091

  1. Płatność online za pośrednictwem serwisu PayU ? dokonując płatności online zostaniesz przekierowany na stronę logowania do swojego banku, gdzie po zalogowaniu dokonasz szybkiej płatności za zamówiony towar. Otrzymasz następnie wiadomość e-mail z potwierdzeniem dokonania wpłaty. Za pośrednictwem serwisu PayU możesz także dokonać zapłaty kartą kredytową Visa lub MasterCard. Serwis PayU gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji. Najnowsze metody szyfrowania danych w oparciu o technologie SSL w połączeniu z platformą sprzętową światowej klasy zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo dokonywanych płatności. Więcej informacji o platformie PayU można znaleźć na stronie http://www.payu.pl/

Informujemy, iż wybierając przelew lub płatności online możesz podlegać dodatkowym opłatom za wykonanie przelewu zgodnym z taryfą Twojego banku.