ZWROT/ WYMIANA

 

ZWROT

Istnieje możliwość zwrotu zakupionego przez Ciebie towaru. Aby tego dokonać prosimy poinformuj nas o tym pisemnie w terminie maksymalnie 14 dni od daty otrzymania zamówienia, wskazując numer zamówienia i numer konta, na które chcesz byśmy zwrócili pieniądze. Następnie zapakuj dobrze towar i odeślij wraz z dowodem zakupu na adres Sklep Bobobaby, ul.Spokojna 5, 45-809 Opole. Otrzymasz zwrot kosztów produktu odpowiadający jego cenie zakupu. Poniesiesz jednak koszty przesyłki.

 

WYMIANA

Istnieje także możliwość wymiany towaru na inny. Jeśli chcesz dokonać wymiany postępuj podobnie jak w przypadku zwrotu. Odeślij do nas towar podlegający wymianie wraz z dowodem zakupu, a następnie zamów właściwy produkt na stronie sklepu. Produkt na wymianę zostanie wysłany niezależnie, jako nowe zamówienie po jego opłaceniu lub za pobraniem w zależności od Twojego wyboru klienta. Zwrotu gotówki za odesłany produkt dokonujemy przelewem na wskazane rachunek bankowy, podobnie jak w przypadku zwrotu, w terminie do 14 dni.

 

 

W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-16. Telefon: 775471977. E-mail: biurobobas@bobas.biz