Klub marki Bobobaby

To miejsce, w którym oddajemy głos Wam - naszym Klientom. Będą pojawiały się tu opinie i recenzje naszych produktów stworzone przez Was. Aby zostac członkiem Klubu Marki zarejestruj się, rób zakupy i komentuj nasze produkty. Dla naszych najaktywniejszych klubowiczów przygotowaliśmy darmowe próbki do testowania i opiniowania. To także miejsce, w którym będzieci mieć szansę na wygranie cennych nagród w konkursach jakie dla Was przygotowujemy.

MENU: BUJAJĄC W OBŁOKACH KONKURS PIELUSZKI TETROWE NA UPAŁY POLEĆ NAS ZNAJOMYM KONKURS FILMOWYUGANDA

21.03.2016

 Targi dziecięce - Boboland Baby 12-13.03.2015

W dniach 12-13.03.2015 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach dziecięcych Boboland Baby odbywających się w Szczecinie. Gospodarzem była hurtownia Boboland. Dziękujemy w tym miejscu za zaproszenie i możliwość zaprezentowania się. Hurtownia Boboland to nasz wieloletni partner, tym bardziej było nam niezmiernie miło gościć podczas tej imprezy. Zainteresowanych ofertą Bobolandu zapraszamy na stronę hurtowni: http://www.boboland.pl/
Marka Bobobaby jest obecna na rynku od wielu lat. Nasza działalność jest ukierunkowana także na sprzedaż hurtową. Staramy się zaprezentować naszą ofertę szerokiemu gronu odbiorców. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś zainteresowany lub zainteresowana hurtową współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.

Nasz przedstawiciel handlowy chętnie udzieli wszelkich niezbędnych informacji. Sebastian Łukasiewicz +48 604 440 185. Możesz też skontaktować się bezpośrednio z naszym biurem handlowym +48 606 357 386 w godzinach 8:15 - 16:15

11.03.2016

Uganda - Kraj milionów sierot

Dzieciaki z Kyenjojo

Uganda, przez lata pod krwawymi rządami Idi Amina, później doświadczona przez wojnę domową, dziś jest względnie spokojnym krajem, wciąż jednak pozostaje jednym z najbiedniejszych w Afryce. Dostępu do elektryczności nie ma 90% ludności, utrudniony jest dostęp do podstawowej infrastruktury, takiej jak drogi, źródła pitnej wody czy opieka medyczna. Wysoka dzietność (na jedną kobietę przypada średnio prawie siedmioro dzieci), trudne warunki bytowe i wciąż wysoki wskaźnik zachorowalności na AIDS sprawiają, że w Ugandzie, według danych UNICEF, w  2012r żyło 2,5 miliona sierot.

Tu powstaje plac zabaw

Trudna sytuacji kraju i mieszkańców nie pozwala przejść obok niej obojętnie, toteż wiele organizacji pozarządowych, charytatywnych angażuje się w pomoc w tym regionie. Ugandyjskim dzieciom starają się zapewnić podstawowe warunki do życia, odzież, jedzenie czy choćby  miejsca do nauki i zabawy. Często są to podstawowe środki i przedmioty, które dla tamtejszych maluchów jawią się jako luksus, gdyż na co dzień najdroższą zabawką jaką znają jest stara opona, a za całoroczne odzienie służą im dziurawe spodnie i znoszona koszula, a butów często nie mają wcale.

 Praca wre:)

Jedną z organizacji obecnych w Ugandzie jest Wielkopolskie Stowarzyszenie Edukacyjne, z którym nawiązaliśmy współpracę. Stojąc na stanowisku, iż działalność handlowa i zysk nie są jedynymi celami naszej działalności postanowiliśmy zaangażować się w pomoc dzieciom, które nie mogą liczyć na dzieciństwo znane dzieciom w Polsce.

 Wielkopolskie Stowarzyszenie Edukacyjne

Jednym z głównych profilów działalności WSE jest niesienie pomocy sierotom i wdowom w Ugandzie. Pomoc ta przybiera różne formy, szczególny nacisk jednak, organizacja ta kładzie na edukację. Specjalizuje się w zakładaniu i prowadzeniu szkół, placów zabaw i innych jednostek opiekuńczo-wychowawczych w kilku regionach w kraju. Jednym z takich ośrodków jest sierociniec „New Hope” w Kyenjojo, w zachodniej Ugandzie.

Uwaga roboty na dachu:)

Przekazaliśmy środki, dzięki którym wybudowano plac zabaw oraz wyposażoną wiatę edukacyjną przy sierocińcu. Na przełomie roku odwiedziliśmy Kyenjojo i mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy postępy w pracach. Zobaczyliśmy też jak wygląda codzienne życie maluchów i ich opiekunów. Dzielimy się z Wami zdjęciami i filmami z tej wyprawy. Zachęcamy przy tej okazji do aktywnego wsparcia organizacji, czy to w formie przekazania 1% podatku czy w innej. Szczegóły dotyczące działalności organizacji i możliwe formy pomocy możecie poznać odwiedzając stronę https://misjafryka.wordpress.com.

https://www.facebook.com/pobandziewugandzie/

Efekt finalny można obejrzeć na profilu https://www.facebook.com/pobandziewugandzie/

WRÓĆ NA GÓRĘ STRONY

01.03.2016

Standard OEKO-TEX® 100 - Tekstylia godne zaufania

Bobobaby- tekstylia godne zaufania

Kupuj świadomie i bezpiecznie. 

Podczas dokonywania naszych codziennych wyborów, coraz częściej zwracamy uwagę na to czy produkty, które nabywamy są dla nas bezpieczne. Nie tylko cena oraz jakość wykonania są czynnikami decydującymi. Zwracamy też uwagę na skład, pochodzenie czy certyfikaty jakie posiada dany produkt. Innymi słowy, kupujemy bardziej świadomie i wymagamy od producentów i sprzedawców najwyższych standardów. Chcemy by oddając swoje towary w ręce konsumentów powierzali im coś czego sami nie wahali by się użyć.

Produkty dla dzieci i niemowląt są szczególną grupą towarów, wymagającą jeszcze większej atencji i ostrożności podczas zakupu. Odpowiedzialność za nasze pociechy spoczywa wszak wówczas nie tylko na nas, lecz też na producentach i tym jak wywiązują się ze swej roli, wprowadzenia na rynek towaru bezpiecznego dla najmłodszych i rzetelnego poinformowania o nim.

Sami jesteśmy rodzicami, tym bardziej jako producent mamy świadomość tej odpowiedzialności. Dlatego dbamy o to by oferowane przez nas towary były nie tylko atrakcyjne wizualnie i oferowane w korzystnej cenie. Zależy nam na tym by produkty Bobobaby gwarantowały bezpieczeństwo użytkowania przez niemowlęta i dzieci. Zależy nam na najwyższych standardach doboru materiałów i procesów produkcji.

Co to jest Oeko-Tex?

Standard OEKO-TEX® – Tekstylia godne zaufania powstał w 1992 roku. Niezależny instytut badawczy OEKO-TEX® poprzez własne laboratoria rozlokowane na całym świecie wydaje certyfikat w oparciu o 100 kryteriów jednakowych dla każdego poddanego badaniom produktu. Celem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu „bezpieczeństwa zdrowotnego na wszystkich poziomach produkcji wyrobu włókienniczego począwszy od wytwarzania przędz aż do produkcji wyrobu gotowego włączając akcesoria takie jak zamki błyskawiczne, guziki.”(www.oeko-tex.com) 

Produkt, który pozytywnie przejdzie badania otrzymuje certyfikat gwarantujący nie tylko bezpieczeństwo samej tkaniny, ale także elementów dodatkowych takich jak podszewka, guziki czy nici, jak również stwierdzający, iż podczas produkcji stosowano się do rygorystycznych wymogów, w tym czy użyto np. bezpiecznych barwników. Otrzymujemy więc produkt w pełni bezpieczny dla dziecka, który daje nam pewność, iż dokonaliśmy właściwego wyboru. Jesteśmy dumni, że możemy Wam oferować produkty speniające te normy. 

Bobobaby - tekstylia godne zaufania
Pieluszki godne zaufania

Wybrane produkty Bobobaby poddaliśmy surowej ocenie i wszystkie

otrzymały certyfikat OEKO-TEX® 100 - Tekstylia godne zaufania!

Znaleźliśmy się w gronie firm, które posiadają certyfikat OEKO-TEX® 100 gwarantujący, że produkty przebadane zostały przy zastosowaniu najnowszych technik laboratoryjnych i certyfikowane zgodnie z surowymi standardami badawczymi OEKO-TEX® uwzględniającymi parametry dla substancji szkodliwych.

01.02.2016

Pokaż  radość swego dziecka - czyli filmowy luty na bobobaby.eu

  Konkurs filmowy Bobobaby

Co tydzień do wygrania wspaniałe zestawy

Oto one:

 ++

REGULAMIN AKCJI „POKAŻ RADOŚĆ SWOJEGO DZIECKA”

 

 

I. Postanowienia ogólne

 

1. Niniejszy regulamin określa zasady konkursu „Pokaż radość swojego dziecka”, zwanego dalej Konkursem.

2. Organizatorem (dalej zwanym: Organizatorem) Konkursu jest F.H. Bobas Dariusz Broszkowski, Ul.Niemodlińska 107, 46-073 Chróścina Opolska, NIP: 9910000013 .

3. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polski za pośrednictwem sieci Internet, na stronie internetowej www.bobobaby.eu w zakładce Klub Marki oraz na portalu Facebook, na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu .

4. Konkurs rozpoczyna się 01.02.2016 i trwa do 28.02.2016 włącznie. 

5. Konkurs podzielony jest na tygodniowe etapy. Na każdym etapie konkursu do wygrania po 3 (trzy) zestawy nagród

5. Wyniki każdego etapu Konkursu będą ogłaszane na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu  w poniedziałki: 08.02.2016, 15.02.2016, 22.02.2016 i 29.02.2016 

6. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.

 

II. Zasady konkursu i warunki uczestnictwa

 

1. Uczestnikiem Konkursu mogą być osoby pełnoletnie.

2. Aby wziąć udział w Konkursie należy nakręcić krótki filmik (max 30 sek) przedstawiający radość swego dziecka

3. Filmik  należy udostępnić na profilu Bobobaby na facebooku - www.facebook.com/bobobaby.eu poprzez funkcję - udostępnij na stronie

4. Długość filmiku nie powinna przekraczać 30 sekund

5. Jedna osoba może zgłosić jeden filmik w jednym etapie trwania Konkursu. 

6. Ten sam filmik nie może być zgłoszony dwukrotnie.

7.Laureat wcześniejszego etapu nie może zgłosić filmiku do kolejnych etapów.

8. Filmiki będą sukcesywnie publikowane na portalu Facebook, na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu w galerii konkursowej

9. Dwie nagrody przyznaje Organizator.

10. Jedną nagrodę wyłania głosowanie poprzez ilość komentarzy od niepowtarzających się osób pod postem z Bajką – osoba z największą ilością komentarzy wygrywa.

11. W Konkursie będą brane pod uwagę jedynie oryginalne prace autorów. Jeżeli Organizator odnajdzie w nadesłanych pracach znamiona plagiatu, prace nie będą publikowane i nie będą brały udziału w konkursie

 

III. Nagrody

 

1. Nagrodami na każdym etapie Konkursu są 3 (trzy) zestawy skłądające się z:

- zabawki bujanej Lwa (http://bobobaby.eu/zabawki-na-biegunach/103-zabawka-bujana-na-biegunach-lew-5906909030528.html)

- kocyka z puszystej mikrofibry typu diament (http://bobobaby.eu/koce-mikrofibra-exclusive-baby/499-puszysty-koc-typu-diament-z-aplikacja-malpka-seria-cute-baby-5906909037046.html)

- przytulanki typu patchwork (http://bobobaby.eu/przytulanki/108-przytulanka-patchwork-kurczak-5906909034076.html)

2. Nagrody nie podlegają wymianie na inne lub na równowartość pieniężną

3. Nagrody wysyłamy kurierem pod wybrany adres na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w ciągu 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu

4. Koszty wysyłki nagród ponosi Organizator

Więcej konkursów dla dzieci i kobiet w ciąży znajdziesz na stronie Konkursowe Mamy - Kliknij tutaj

Pobierz regulamin:

Regulamin konkursu: Pokaż radość swego dziecka

Konkurs jesienny na portret :-)

  Konkurs plastyczny Bobobaby

Sportretuj którąś z postaci z naszych produktów

i wygraj bon o wartości 100 lub 150 PLN

na zakupy na www.bobobaby.eu

REGULAMIN KONKUSRU PLASTYCZNEGO NA JESIENNY PORTRET BOBOBABY

I. Postanowienia ogólne

 1.        Niniejszy regulamin określa zasady konkursu, zwanego dalej Konkursem.
 2.        Organizatorem (dalej zwanym: Organizatorem) Konkursu jest F.H. Bobas Dariusz Broszkowski, Ul.Niemodlińska 107, 46-073 Chróścina Opolska, NIP: 9910000013 .
 3.        Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polski za pośrednictwem sieci Internet, na stronie internetowej www.bobobaby.eu w zakładce Klub Marki oraz na portalu Facebook, na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu .
 4.        Konkurs rozpoczyna się 12.10.2015 i trwa do 31.10.2015 włącznie.
 5.        Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 02.11.2015 na stronie internetowej www.bobobaby.eu w zakładce Klub Marki oraz na portalu Facebook, na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu.
 6.        Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.

 

II. Zasady konkursu i warunki uczestnictwa

 1.        Uczestnikiem Konkursu mogą być osoby pełnoletnie.
 2.        Aby wziąć udział w Konkursie należy w dowolnej technice wykonać portret portret jednej z postaci występującej na produktach marki Bobobaby i udostępnić na profilu bobobaby.eu na facebooku 
 3.        Jedna osoba może zgłosić jeden portret.
 4.        Portrety będą sukcesywnie publikowane na portalu Facebook, na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu  w specjalnie utworzonej galerii portretów w dniach 12.10.2015 - 31.10.2015 zgodnie z kolejnością ich udostępniania przez autorów.
 5.        Jedną nagrodę przyznaje Organizator - bon o wartości 150 PLN
 6.        Jedną nagrodę - bon o wartości 100 PLN - otrzyma autor pracy, która otrzyma najwięcej komentarzy od niepowtarzających się osób pod  zdjęciem w galerii konkursowej.
 7.        W Konkursie będą brane pod uwagę jedynie oryginalne prace autorów. Jeżeli Organizator odnajdzie w nadesłanych pracach znamiona plagiatu, prace nie będą publikowane i nie będą brały udziału w konkursie

 

III. Nagrody

 1.        Nagrodami w konkursie są bony zakupowe o wartości 150 i 100 PLN do wykorzystania na dowolne produkty w sklepie www.bobobaby.eu
 2.        Nagrodę może otrzymać pełnoletnia osoba fizyczna
 3.        Nagrody nie podlegają wymianie na inne lub na równowartość pieniężną
 4.        Nagrody wysyłamy kurierem pod wybrany adres na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w ciągu 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu
 5.        Koszty wysyłki nagród ponosi Organizator

WRÓĆ NA GÓRĘ STRONY

--------------------------------------------------

Obdaruj bliską Ci osobę i siebie atrakcyjnym rabatem.

1. Jeśli jesteś zarejestrowanym klientką lub klientem

na www.bobobaby.eu

możesz skorzystać z naszej naszej wyjątkowej JESIENNEJ PROMOCJI

2. Twój adres email, któego użyłaś/użyłeś podczas rejestracji to bon

rabatowy - 15% taniej na zakupy, który możesz podarować komuś

bliskiemu.

3. Osoba obdarowana powinna zarejestrować się jako klient i podczas

zakupów w miejscu na bon rabatowy wpisać Twój adres email.

4. Gdy Twój adres zostanie wykorzystany otrzymasz od nas swój bon

rabatowy - aż 20% taniej na Twoje nowe zakupy.

Obdaruj bliskiego zniżką

WRÓĆ NA GÓRĘ STRONY

Konkurs fotograficzny "Dziecięce podróże, małe i duże"

Konkurs fotograficzny Bobobaby

REGULAMIN WAKACYJNEGO KONKUSRU FOTOGRAFICZNEGO 

DZIECIĘCE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa zasady konkursu fotograficznego, zwanego dalej Konkursem.

2. Organizatorem (dalej zwanym: Organizatorem) Konkursu jest F.H. Bobas Dariusz Broszkowski, Ul.Niemodlińska 107, 46-073 Chróścina Opolska, NIP: 9910000013.

3. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczpospolitej Polski za pośrednictwem sieci Internet, na stronie internetowej www.bobobaby.eu w zakładce Klub Marki oraz na portalu Facebook, na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu.

4. Konkurs rozpoczyna się 17.08.2015 i trwa do 31.08.2015 włącznie.

5. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 04.09.2015 na portalu Facebook, na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu.

6. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny. 

II. Zasady konkursu i warunki uczestnictwa

1. Uczestnikiem Konkursu mogą być osoby pełnoletnie.

2. Aby wziąć udział w Konkursie należy udostępnić na profilu bobobaby.eu na facebooku zdjęcie z wakacji pt. "Dziecięce podróże małe i duże"

3. Zdjęcie należy udostępnić pomiędzy 17.08.2015 a 31.08.2015.

4. Jedna osoba może udostępnić jedno zdjęcie. 

5. Zdjęcia będą pojawiały się na profilu www.facebook.com/bobobaby.eu w galerii konkursu, w dniach 17.08.2015 - 31.08.2015.

6. Głosować można do 03.09. włącznie

III. Nagrody i zwycięzcy

 

1. Nagrodami w konkursie są 2 zestawy zabawek za pierwsze miejsca w konkursie

MIEJSCE 1 - 3 zabawki: Piszczek, Lew na biegunach i Przytulanka

MIEJSCE 2 - Zestaw koc i zabawka, Piszczek, Przytulanka (2 opcje do wyboru)

2. Nagrodę za miejsce pierwsze przyznaje Organizator. Drugą nagrodę wyłoni głosowanie pod zdjęciem. Zdjęcie z większą ilością komentarzy od niepowtarzających się osób wygrywa

3. Nagrody nie podlegają wymianie na inne lub na równowartość pieniężną

4. Nagrody wysyłamy kurierem pod wybrany adres na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w ciągu 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu

5. Koszty wysyłki nagród ponosi Organizator

Wakacje z Bobobaby

Wakacje z Bobobaby

IV. Jak grać?

 

1. Zrób wesołe zdjęcie z wakacji nawiązujące do tematu konkursu

2. Wejdź na www.facebook.com/bobobaby.eu

3.Udostępnij nam zdjęcie

4. My umieszczamy je w galerii konkursowej

5. Nagrodę przyznaje Organizator

5. Zbieraj głosy pod zdjęciem w galerii

druga nagroda to nagroda publiczności:)

6. Wygrywaj nagrody

WRÓĆ NA GÓRĘ STRONY

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

03.08.2015

Pielęgnacja skóry dziecka #1

Chroń dziecko przed

pieluszkowym zapaleniem

skóry - zwłaszcza w upały.

1) Stosuj pieluszki tetrowe. Bawełna pozwola skórze oddychać.

2) Nie wywołuje alergii u dziecka.

3) Zmieniaj pieluszki często, także po to by skóra mogła się wietrzyć.

4) Pierz je w łagodnym proszku, płucz dokładnie.

5) Dbaj o higienę dziecka. Kąpiel to podstawa.

Pieluszki wielorazowe Bobobaby

WRÓĆ NA GÓRĘ STRONY

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29.05.2015

Konkurs na Dzień Dziecka

Napisz bajkę o swoim dziecku i wygraj rozkołysanego bujaka od Bobobaby

DO WYGRANIA AŻ TRZY BUJAKI!!!

Ty wybierasz, którego chcesz otrzymać

         Lew bujany Bobobabylub Żyrafa bujana Bobobaby

1. Napisz krótką bajkę o swoim dziecku

    (max 900 znaków)

2. Wyślij ją na bobobaby@bobobaby.eu

3. My opublikujemy nadesłane bajki na 

    NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU

4. Jedną nagrodę wyłoni głosowanie pod postami

5. Dwie nagrody przyznaje organizator - Bobobaby

6 .Termin nadsyłania prac upływa 07.06.2015

7. 09.06.2015 ogłaszamy wyniki Konkursu

Pobierz pełny REGULAMIN KONKURSU

Konkurs na Dzień Dziecka

WRÓĆ NA GÓRĘ STRONY

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13.04.2015

Bujając w obłokach

BUJAKI BOBOBABY

PRZYJACIEL

WIOSNY

Któż z nas nie słyszał o koniku na biegunach? To marzenie naszych dziadków i rodziców z czasów ich dzieciństwa wciąż pobudza wyobraźnię najmłodszych stając się towarzyszem zabaw na długie godziny. Bohater popularnej piosenki ? mała huśtawka ? przybiera współcześnie rozmaite formy. Choć tradycyjne, drewniane płozy świadczą o jego pochodzeniu to wykonany z nowoczesnych, bezpiecznych materiałów pluszowy przyjaciel w niczym nie przypomina dziś swego protoplasty ze skansenu. Bujna grzywa, piszczki, grzechotki i inne dodatki przenoszą dziecko wprost do rozbujanego świata, który ma jednak do zaoferowania coś więcej niż tylko rozrywkę. RÓWNOWAGA

PRZEDE

WSZYSTKIM

Pomimo, iż nasze zdolności utrzymania równowagi kształtują się także w późniejszym okresie to podstawowe umiejętności nabywamy do 4 - 5 roku życia. Niezwykle ważne więc by ten krótki okres wykorzystać jak najlepiej. Zabawki na biegunach przychodzą z pomocą. Stanowią doskonałe wsparcie rozwoju koordynacji ruchowej malucha, zmysłu równowagi i prawidłowego napięcia mięśniowego. Dziecko, poprzez zabawę uczy się i nabiera jakże cennych umiejętności motorycznych.

ROZBAWI,

UKOŁYSZE,

NAUCZY

Nie ma drugiej takiej kołyski jak ramiona mamy. Ale i w objęciach Lwa czy Żyrafy można się pobujać wprost do krainy snów. Miarowy rytm bujanej zabawki doskonale uspokaja i sprawia, że maluch czuje się bezpiecznie. Ponadto rozhuśtanie bujaka wymaga od dziecka sporo energii, a to wszak doskonały sposób na jej spożytkowanie. Nasze zabawki wyposażone są także w elementy aktywizujące młody umysł: grzechotkę, piszczek, szeleszczącą wkładkę. Jakby tego było mało ? lew ryczy niczym prawdziwy król sawanny. Pobudzają ciekawość i zmysły.BUJAJĄC W OBŁOKACH

KONKURS

WRÓĆ NA GÓRĘ STRONY